Twoja ochrona

Prywatne usługi medyczne szybko, tanio 
a nawet za darmo?

Czyli dobre wieści dla osób zainteresowanych wielkim ułatwieniem sobie życia, lepszym zdrowiem a także dodatkowymi dochodami (opcja) - nawet stworzeniem solidnego biznesu na lata dzięki nowemu wielkiemu przedsięwzięciu związanemu z branżą zdrowia.

Nazywam się Leszek Korolkiewicz i pozwól że będę się do Ciebie zwracał bezpośrednio.

Jeśli trafiła/ na tę stronę, to prawdopodobnie widziałe/ moją reklamę, ogłoszenie, wpis na Facebooku, blogu, stronie LepszeZdrowie.info, artykuł, może po prostu wyszukałe/ w Internecie hasło SuperOpiekaMedyczna lub podobne, ktoś Ci powiedział o tej stroniczce (www.SuperOpiekaMedyczna.i-dlaCiebie.pl  

Zakładam więc, że już coś wiesz na temat systemu S7Health i stale dostępnych, wygodnych, szybkich usług medycznych bez limitu wizyt  w ponad 1000 prywatnych placówkach medycznych w całej Polsce, za przystępną cenę a nawet za darmo... (niech ten szczegół na chwilę będzie tajemnicą, którą wkrótce poznasz).

Lub, że chociaż jeszcze nic nie wiesz, to temat Cię zainteresował. Nie dziwię się!

Jeśli  korzystasz z Internetu, to wiesz, że należy kliknąć w niebieskie linki na tej stronie :) 
-  masz
szereg wygodnych możliwości poznania tematu.
Telegraficznie: S7Health to polski prekursor abonamentowych usług medycznych działający już od 2014 r. i stale doskonalący swe oferty oraz sposoby działania.

Po pierwsze i bodajże najważniejsze na początek - zapraszam na bezpłatne otwarte konferencje informacyjne on-line (webinary) i okresowe prezentacje na żywo w wielu miejscach w Polsce.

Te pierwsze są bardzo wygodne - wysłuchasz komfortowo prezentację przez Internet z zacisza domowego.
Gdy będziesz zarejestrowanym Partnerem S7Health - otrzymasz swój własny link internetowy polecający  te webinary, Panel Partnera z wieloma narzędziami marketingowymi (np. CRM, statystyki odwiedzin, komunikaty, gotowe własne strony polecające itp.) oraz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.

Zarejestruj się na taki bezpłatny webinar firmowy, który odbywa się wg podanego tam rozkładu (w wakacje rzadziej i prawdopodobnie wg innego planu), standardowo w  każdy poniedziałek o godz. 19:00.
Prowadzą
go doświadczeni menadżerowie lub sam prezes firmy. Na stronie rejestracji znajdziesz też podstawowe informacje o firmie i programie webinaru. Są i inne webinary dla Partnerów, o których tam się dowiesz.

Jeśli nie chciałbyś czekać do poniedziałku (lub innego wyznaczonego terminu) - udostępnię Ci nagranie z poprzednich konferencji. 
Za całością oferty możesz zapoznać się ze strony  S7Health .

Odbywają się też okresowe bezpłatne szkolenia i spotkania informacyjne na żywo w różnych miejscach w Polsce. Są one prowadzone w eleganckich hotelach przez prezesa lub dyrektora operacyjnego S7.
O harmonogramie tych spotkań dowiesz się w czasie wspomnianych webinarów (niektóre są tylko dla Partnerów) lub np. w aktualizacjach 
tutaj lub ode mnie bezpośrednio. Oczywiście, już jako Klient lub Partner S7 będziesz o wszystkim powiadamiana/y mailowo.

Pomagamy każdemu, kto jest serio zainteresowany zarówno podniesieniem standardu życia - swego i swojej rodziny, w tym bezpieczeństwa zdrowotnego, jak i wszystkim, którzy widzą w tym szansę na poprawienie swych finansów.
Pomogę też w zakresie wykorzystania Internetu i metod marketingowych w celu pozyskiwania dalszych zainteresowanych, co przekłada się na korzyści finansowe. 
Skorzystaj z mego wieloletniego doświadczenia.

Byłe/ już na którejś z ww. konferencji i jesteś przekonany/a o bezsprzecznych zaletach abonamentów medycznych S7Health (przeważnie każdy jest) i ...

zapadła decyzja o przystąpieniu do S7Health / Co dalej?

Wejdź na strony automatycznej rejestracji (zrobisz to łatwo sam/a) z odnośnej strony S7Health i tam zamawiasz wybrany pakiet usług, "krok po kroku" jak poniżej:

Dla Klienta lub Niezależnego Partnera (NP), przy czym na tej drugiej stronie jest też opcja kliencka, ponieważ wskazane  jest aby partner posiadał jakiś pakiet abonamentowy, by być bardziej wiarygodnym.
Co prawda - nie musisz, bo polecać program może każdy współpracownik (partner) S7Health - nawet bez abonamentu, ale wtedy nie korzysta z 'dźwigni' zarobkowej, jaką może dać budowa 'sieci' własnych partnerów i wtedy wykorzystuje tylko własne polecenia.

Na wskazanych stronach masz do wyboru rodzaj pakietu usług (oznaczane są kolorami, np. Pomarańczowy)
Na
poniższej przykładowej (to może się zmieniać) ilustracji widzisz pomarańczowe znaczki < i > którymi wybierasz pakiet. Możesz to też zrobić w rozwijanym menu pod hasłem "Kolor".

 

Podczas krótkiej rejestracji należy wypełnić wymagane pola, wybrać odpowiedni abonament (w przypadku klienta), uiścić jednorazową opłatę 39 zł (Partner) - działa wbudowany system płatności on-line.

[Aha, wyjaśniam owe usługi 'za darmo'. Tak naprawdę, cena może być ... ujemna, jeśli zarabiasz na poleceniach S7Health i z tych zarobków masz więcej niż koszt abonamentu. Mało tego, wiele osób traktuje to jako główny dochód.
Ale nawet jeśli nie aż tak, to możesz mieć pakiet za złotówkę. Szczegóły na webinarach.]

Na stronie rejestracji dostępne są regulaminy, cenniki, umowy, lista placówek, plan gratyfikacji, dodatkowe informacje.
W sumie - wszystko możesz wykonać szybko i łatwo z dowolnego komputera.

Gdyby w tym automacie coś chwilowo nie zadziałało (bądź wtedy cierpliwy, gdy to piszę, system okresowo jest modernizowany), to zwróć się do Działu Sprzedaży firmy, chętnie i fachowo Ci pomoże.

Kontakt Ilona Foksowicz - Koordynator ds. wsparcia sprzedaży

tel. 573 422 986

e-mail: i.foksowicz@s7health.pl  

Dane firmy

tel.: 71 342 88 41   faks: 71 342 88 40

sekretariat@s7health.pl

www.s7health.pl

S7HEALTH Sp. z o.o.  adres: pl. Orląt Lwowskich 20D, 53-605 Wrocław.

Uwaga: Tylko do pierwszej wpłaty dolicza się 10 zł za wydanie karty S7Health, którą posługujesz się gdy chcesz skorzystać z opieki medycznej. 

W szczególności pomoc może się przydać jeśli reprezentujesz firmę i chcesz dobrać najodpowiedniejszy pakiet abonamentowej opieki medycznej dla niej (dla pracowników i dla siebie). Mamy też super ofertę dla mikrofirm (np. dla samozatrudnionych).

Pomimo pełnej automatyzacji będzie mi miło jak poinformujesz mnie o o swojej rejestracji, abym mógł dodać Cię do listy informacyjnej i żebyś mógł/a otrzymywać ode mnie pomoc w dostępie do narzędzi, technik sprzedaży i pozyskiwania współpracowników, do aktualizacji itp. Najlepiej jeśli powiesz/napiszesz co zamierzasz robić, co i w jakim czasie chcesz osiągnąć jako Partner S7Health, gdyż to pozwoli mi lepiej dobrać dla Ciebie sugestie i metody pracy.

Takie ww. strony rejestracyjne i informacyjne otrzymują wszyscy Partnerzy S7 Health - mają one  tzw. linki partnerskie, które automatycznie przypisują odwiedzających do grupy potencjalnych "Twoich" klientów/partnerów. 
Jak wspomniałem, działają też wewnętrzne systemy zarządzania kontaktami (CRM), wykazywania struktury partnerów,  płatności, wykazy spotkań, ocena efektywności zaproszeń, materiały reklamowe, obszerne materiały szkoleniowe dla sprzedawców, itp.

Naprawdę, mamy super system, nie tylko pod kątem produktu, organizacji i wsparcia (w tym dobre szkolenia biznesowe), ale także unikalny na skalę kraju. Skorzystaj, dołącz!

Na zachętę zobacz w Internecie naszą krótka historię - 
http://youtu.be/JQCwdV2mnug 
(materiał jeszcze z 2014 r., już wtedy mieliśmy osiągnięcia, ale oczywiście dynamiczny rozwój firmy trwa).

Potrzebujesz pomocy lub dodatkowych informacji? Skontaktuj się ze mną:

Leszek Korolkiewicz, Warszawa
rozwiazania.na.kryzys@gmail.com

tel. 660 683 447


pociąg do sukcesu