Prywatne usługi medyczne szybko, tanio 
a nawet za darmo?

Czyli dobre wieści dla osób zainteresowanych wielkim ułatwieniem sobie życia, lepszym zdrowiem a także dodatkowymi dochodami (opcja) - nawet stworzeniem solidnego biznesu na lata dzięki wielkiemu przedsięwzięciu związanemu z branżą zdrowia.

Nazywam się Leszek Korolkiewicz i pozwól że będę się do Ciebie zwracał bezpośrednio.

Jeśli trafiła/eś na tę stronę, to prawdopodobnie widziałe/aś moją reklamę, ogłoszenie, wpis na Facebooku, blogu, stronie LepszeZdrowie.info, artykuł, może po prostu wyszukałe/aś w Internecie hasło SuperOpiekaMedyczna lub podobne, ktoś Ci powiedział o tej stroniczce (www.SuperOpiekaMedyczna.i-dlaCiebie.pl  ) itp.

Zakładam więc, że już coś wiesz na temat systemu S7Health i stale dostępnych, wygodnych, szybkich usług medycznych bez limitu wizyt  w ponad 1300 prywatnych placówkach medycznych w całej Polsce, za przystępną cenę a nawet za darmo... (niech ten szczegół na chwilę będzie tajemnicą, którą wkrótce poznasz).

Lub, że chociaż jeszcze nic nie wiesz, to temat Cię zainteresował. Nie dziwię się!

Jeśli  korzystasz z Internetu, to wiesz, że należy kliknąć w niebieskie linki na tej stronie :) 

Masz szereg wygodnych możliwości poznania tematu.
Telegraficznie: S7Health to polski prekursor abonamentowych usług medycznych działający już od 2014 r. i stale doskonalący swe oferty oraz sposoby działania.
S7Health posiada najatrakcyjniejszą ofertę benefitów w Polsce - https://youtu.be/LMSt1q62_xM.
Trzeba to widzieć na tle wielkiego deficytu jakości i sprawności powszechnej służby zdrowia w Polsce.

Jednak na początek – dla wstępnego zapoznania się z tematem  zapraszam na bezpłatne otwarte spotkania informacyjne on-line (webinary) –te nagrane albo nowe, aktualnie ogłaszane.

Wysłuchasz komfortowo prezentację przez Internet z zacisza domowego. Prowadzą go doświadczeni menadżerowie lub sam prezes firmy.

Przykładowe Spotkanie Informacyjne - https://youtu.be/noPaKHt9c0U

Szkolenie produktowe S7Health - https://youtu.be/syEHTGkxh3A

Jest też na YT kanał firmy - https://www.youtube.com/@S7MCteam .

Za całością oferty możesz zapoznać się ze strony . www.bit.ly/TwojaOchrona   to polecam na początek.

Posiadamy także inne usługi jak:
- konsultacje lekarzy online, e-recepty - https://idr24.pl/ .
- pośrednictwo w problemach medycznych – prowadzenie w diagnostyce i leczeniu - https://s7concierge.pl/
- porady zdrowotne na blogu …

Firma pomaga każdemu, kto jest serio zainteresowany zarówno podniesieniem standardu życia - swego i swojej rodziny, w tym bezpieczeństwa zdrowotnego, jak i wszystkim, którzy widzą w tym szansę na poprawienie swych finansów.

Jesteś przekonany/a o bezsprzecznych zaletach abonamentów medycznych S7Health (przeważnie każdy jest) i ...

zapadła decyzja o przystąpieniu do S7Health / Co dalej?

Wejdź na strony automatycznej rejestracji (zrobisz to łatwo sam/a) z odnośnej strony S7Health i tam zamawiasz wybrany pakiet usług, "krok po kroku” Pakiety są zróżnicowane pod względem ilości usług. Umowa opiewa na rok czasu korzystania.
Możesz poprzestać na zostaniu Klientem, by wykorzystać oferowane możliwości albo pójść krok dalej – zostać Partnerem, tj. osobą polecającą te możliwości innym, co pozwala na tym zarobić prowizje. W tym drugim przypadku wskazane  jest aby Partner posiadał jakiś pakiet abonamentowy, by być bardziej wiarygodnym.
Co prawda - nie musisz, bo polecać program może każdy współpracownik (Partner) S7Health - nawet bez abonamentu, ale wtedy nie korzysta z 'dźwigni' zarobkowej, jaką może dać budowa 'sieci' własnych partnerów, i wtedy wykorzystuje tylko własne polecenia.
Jeśli chciał(a)byś tworzyć własną struktury partnerów i i zarabiać dodatkowo na tzw. nad-prowizji, to jest dodatkowa usługa (uruchomienie jej to 299zł). Otrzymuje się wtedy również własną stronę polecającą oraz kod polecający.

I tu  wyjaśniam owe usługi 'za darmo'. Tak naprawdę, cena może być ... ujemna, jeśli zarabiasz na poleceniach S7Health i z tych zarobków masz więcej niż koszt abonamentu. Mało tego, wiele osób traktuje to jako główny dochód.

Takie ww. strony rejestracyjne i informacyjne otrzymują wszyscy Partnerzy S7 Health - mają one  tzw. linki partnerskie, które automatycznie przypisują odwiedzających do grupy potencjalnych "Twoich" klientów/partnerów.

Działają też wewnętrzne systemy zarządzania kontaktami (CRM), wykazywania struktury partnerów,  płatności, wykazy spotkań, ocena efektywności zaproszeń, materiały reklamowe,  materiały szkoleniowe dla sprzedawców, itp.

Rejestracja Klienta https://crm.s7mc.com/account/register/client/RUR74121878?campaign=NP-CRM  (dokonywana przez zainteresowanego lub przy mojej pomocy po uzyskaniu danych)
i podobnie Partnera na https://crm.s7mc.com/account/register/agent/RUR74121878?campaign=NP-CRM

Na wskazanych stronach masz do wyboru rodzaj pakietu usług (oznaczane są kolorami, np. Pomarańczowy itd.)

Gdy będziesz zarejestrowanym Partnerem S7Health - otrzymasz swój własny link internetowy polecający , Panel Partnera z wieloma narzędziami marketingowymi (np. CRM, statystyki odwiedzin, komunikaty, gotowe materiały marketingowe, oferty itp., w których możesz umieścić swoje dane kontaktowe itp.)
Na stronie rejestracji dostępne są regulaminy, cenniki, umowy, lista placówek, plan gratyfikacji, dodatkowe informacje.
W sumie - wszystko możesz wykonać szybko i łatwo z dowolnego komputera.
Zarejestrowani partnerzy otrzymują też okresowe newslettery na e-maila.

Do pierwszej wpłaty dolicza się 10 zł za wydanie karty S7Health, którą posługujesz się gdy chcesz skorzystać z opieki medycznej.

Umawianie wizyt odbywa się przez całodobową infolinię lub aplikację mobilną S7HEALTH – Umów wizytę

Aplikacja S7HEALTH umożliwia umówienie wizyty u lekarza, lekarza specjalisty, na badania diagnostyczne i laboratoryjne, bez konieczności dzwonienia na infolinię. Wizytę możesz umówić z dowolnego miejsca w dowolnym czasie – wystarczy Ci tylko dostęp do Internetu i aktywny pakiet medyczny S7HEALTH (jest opcja zapoznania się z usługą bez posiadania pakietu - patrz dalej na dedykowanej stronie).

Jakie korzyści daje posiadania aplikacji S7HEALTH?

- umawiasz wizyty szybko i wygodnie

- z dowolnego miejsca

- w dowolnym czasie

- łatwo i bez kolejek (nawet na infolinii!)

- oferujemy wizyty stacjonarne i teleporady

- powiadomienia SMS

- historia zgłoszeń

- bezpieczeństwo

- wszystko w Twoim telefonie!

Więcej o aplikacji na stronie internetowej: https://s7health.pl/aplikacja-mobilna-s7health-umow-wizyte/

Aplikację można pobrać w sklepach:

Google Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.s7health.s7health&hl=pl

App Store: https://apps.apple.com/pl/app/s7health/id6443989224?l=pl

Jest też ulotka elektroniczna, która wyjaśni jak dokładnie korzystać z aplikacji: -  https://bit.ly/3CEMmLM

Oprócz wymienionej aplikacji istnieje też aplikacja dla Partnerów S7Health - szczegóły na stronie https://s7partner.pl/S7APKA.

Gdyby w półautomacie rejestracji coś chwilowo nie zadziałało (bądź wtedy cierpliwy, gdy to piszę, system okresowo jest modernizowany), powyższe informacje są dla Ciebie niejasne itp., to zwróć się do Działu Sprzedaży firmy, chętnie i fachowo Ci pomoże, tak jak w ogóle w różnych wątpliwościach i problemach związanych z S7Health.

Najlepiej skontaktuj się z samym "źródłem" - osobą, która Cię poprowadzi -

Paulina Domarecka

Tel.: 533 107 068

E-mail: p.domarecka@s7health.pl

Prowadzi ona także grupę na FB  https://www.facebook.com/groups/320979936892272 .

Grupa ma czat na WhatsUpp - https://chat.whatsapp.com/GNRladrlHGf5xK4HeMKxWo

W tych miejscach komunikowane są okresowe spotkania on-line na platformie Zoom.

albo

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

E-mail: bok@s7health.pl

Tel.: 71 342 88 41
Lokalizacja firmy:
S7HEALTH Sp. z o.o. ,  pl. Orląt Lwowskich 20D, 53-605 Wrocław.

W szczególności pomoc może się przydać jeśli reprezentujesz firmę i chcesz dobrać najodpowiedniejszy pakiet abonamentowej opieki medycznej dla niej (dla pracowników i dla siebie). Mamy też super ofertę dla mikrofirm (np. dla samozatrudnionych).

Pomimo wspomnianej automatyzacji będzie mi miło jak poinformujesz mnie o swojej rejestracji, abym mógł dodać Cię do listy informacyjnej i żebyś mógł/a otrzymywać ode mnie ew. pomoc.. Najlepiej jeśli powiesz/napiszesz co zamierzasz robić, co i w jakim czasie chcesz osiągnąć jako Partner S7Health, gdyż to pozwoli mi lepiej dobrać dla Ciebie sugestie i metody pracy.

Naprawdę, mamy super system, nie tylko pod kątem produktu, organizacji i wsparcia (w tym dobre szkolenia biznesowe), ale także unikalny na skalę kraju. Skorzystaj, dołącz!

Na zachętę zobacz w Internecie naszą krótką historię - 
http://youtu.be/JQCwdV2mnug 
(materiał jeszcze z 2014 r., już wtedy mieliśmy osiągnięcia, ale oczywiście dynamiczny rozwój firmy trwa).
Co do starych materiałów, to w tym z 2016 r. – www.LepszeZdrowie.info/s7health.htm    wiele informacji się zdezaktualizowało, ale można spojrzeć jak firma się rozwijała.

Powodzenia!


Aktualizacja styczeń 2023