Twoja ochrona

Prywatne usługi medyczne szybko, tanio 
a nawet za darmo?

Czyli dobre wieści dla osób zainteresowanych wielkim ułatwieniem sobie życia, lepszym zdrowiem a także dodatkowymi dochodami (opcja) - nawet stworzeniem solidnego biznesu na lata dzięki nowemu wielkiemu przedsięwzięciu związanemu z branżą zdrowia.

Nazywam się Leszek Korolkiewicz i pozwól że będę się do Ciebie zwracał bezpośrednio.

Jeśli trafiła/eś na tę stronę, to prawdopodobnie widziałe/aś moją reklamę, ogłoszenie, wpis na facebooku/blogu, artykuł, może po prostu ktoś Ci powiedział o tej stroniczce SuperOpiekaMedyczna   na ktorej jesteś  albo o stronie 
http://yesisbetter.com/S7/Koniec_klopotow < ZAPISZ się na darmowy minibiuletyn by otrzymać więcej informacji!

Zakładam więc, że już coś wiesz na temat systemu S7Health i stale dostępnych, wygodnych, szybkich usług medycznych bez limitu wizyt  (starsza nazwa usługi 'Opieka Medyczna Signum') w ponad 1000 prywatnych placówkach medycznych w całej Polsce, za przystępną cenę a nawet za darmo... (niech ten szczegół na razie będzie tajemnicą, którą wkrótce poznasz).

Lub, że chociaż jeszcze nic nie wiesz, to temat Cię zainteresował. Nie dziwię się!

Jeśli korzystasz z Internetu, to wiesz, że należy kliknąć w niebieskie linki na tej stronie :) 
-  masz szereg wygodnych możliwości poznania tematu.

Po pierwsze i bodajże najważniejsze - zapraszam na bezpłatne otwarte konferencje informacyjne on-line(webinary) i prezentacje na żywo w wielu miejscach w Polsce.

Te pierwsze są bardzo wygodne - wysłuchasz komfortowo prezentację przez internet z zacisza domowego.
Gdy będziesz zarejestrowanym Partnerem S7 - otrzymasz swój własny link internetowy polecajacy  te webinary, statystyki odwiedzin oraz dostęp do zamkniętej grupy na facebooku.

Zarejestruj się na taki bezpłatny webinar firmowy, który odbywa się wg podanego tam rozkładu (w wakacje rzadziej i prawdopodobnie wg innego planu), standardowo w  każdą środę o godz. 11:00.
Prowadzą go doświadczeni menadżerowie lub sam prezes firmy. Na stronie rejestracji znajdziesz też podstawowe informacje o firmie i programie webinaru.

Jeśli nie chciałbyś czekać do poniedziałku (lub innego wyznaczonego terminu) - udostępnię Ci nagranie z poprzednich konferencji. 
Za całością oferty możesz zapoznać się ze strony  S7Health. 

Odbywają się też okresowe bezpłatne szkolenia i spotkania informacyjne na żywo w różnych miejscach w Polsce. Są one prowadzone w eleganckich hotelach przez prezesa lub dyrektora operacyjnego S7.
O harmonogramie tych spotkań dowiesz się na stronie Szkolenia (niektóre są tylko dla Partnerów) lub np. w aktualizacjach tutaj lub ode mnie bezpośrednio
Oczywiście, już jako klient lub partner S7 będziesz o wszystkim powiadamiana/y.

Byłe/aś już na którejś z ww. konferencji i jesteś przekonany/a o bezprzecznych zaletach abonamentow medycznych S7 (przeważnie każdy jest) i ...

zapadła decyzja o przystąpieniu do S7 / Co dalej?

Wejdź na strony automatycznej rejestracji (zrobisz to łatwo sam/a) S7Health i tam zamów wybrany pakiet usług dla Klienta lub Niezależnego Partnera (NP), przy czym na tej drugiej stronie jest też opcja kliencka, ponieważ wskazane  jest aby partner posiadał jakiś pakiet abonamentowy, by być bardziej wiarygodnym. 
Co prawda - nie musisz, bo polecać program może każdy współpracownik (partner) S7- nawet bez abonamentu, ale wtedy nie korzysta z 'dźwigni' zarobkowej, jaką może dać budowa 'sieci' własnych partnerów i wtedy wykorzystuje tylko własne polecenia.

Na wskazanych stronach masz do wyboru rodzaj pakietu usług (oznaczane są kolorami, np. Pomarańczowy)
Na poniższej przykładowej ilustracji widzisz pomarańczowe znaczki < i > którymi wybierasz pakiet. Możesz to też zrobić w rozwijanym menu pod hasłem "Kolor".

 

przykład rejestracji

Podczas krótkiej rejestracji należy wypełnić wymagane pola, wybrać odpowiedni abonament (w przypadku klienta), uiścić jednorazową opłatę 39 zł (partner) - działa wbudowany system płatności on-line. 

[Aha, teraz wyjaśniam owe usługi 'za darmo'. Tak naprawdę, cena może być ... ujemna, jeśli zarabiasz na poleceniach S7 i z tych zarobków masz wiecej niż koszt abonamentu. Mało tego, wiele osób traktuje to jako główny dochód.
Ale nawet jeśli nie aż tak, to możesz mieć pakiet za złotówke. Szczegóły na webinarach.]

Na stronie rejestracji dostępne są regulaminy, cenniki, umowy, lista placówek, plan gratyfikacji, dodatkowe informacje. 
W sumie - wszystko możesz wykonać szybko i łatwo z dowolnego komputera.
Mam szereg innych materiałów, które przekażę Ci na życzenie.

Gdyby w tym automacie coś chwilowo nie zadziałało lub jeszcze coś wyda ci się niezrozumiałe , to zwróć się do działu sprzedaży firmy, chętnie i fachowo Ci pomoże.

E-mail: sekretariat@s7mc.com, Tel.: 71 342 88 41 (wybierz tonowo 1)

od pn-czw | 10-17 , w pt 10-14

Dane firmy S7Health, tel.: 71 342 88 41, faks: 71 342 88 40, e-mail:sekretariat@s7health.pl
S7 sp. z o.o.    pl. Orląt Lwowskich 20D, 53-605 Wrocław

W szczególności pomoc może się przydać jeśli reprezentujesz firmę i chcesz dobrać najodpowiedniejszy pakiet abonamentowej opieki medycznej dla niej (dla pracowników i dla siebie). Mamy też super ofertę dla mikrofirm (np. dla samozatrudnionych).

Pomimo pełnej automatyzacji będzie mi miło jak poinformujesz mnie o swojej rejestracji, abym mógł dodać Cię do listy informacyjnej i żebyś mógł/a otrzymywać ode mnie pomoc w dostępie do narzędzi, technik sprzedaży i pozyskiwania współpracowników, do aktualizacji itp. Najlepiej jeśli powiesz/napiszesz co zamierzasz robić, co i w jakim czasie chcesz osiągnąć jako Partner S7, gdyż to pozwoli mi lepiej dobrać dla Ciebie sugestie i metody pracy.

Takie ww. strony rejestracyjne i informacyjne otrzymują wszyscy Partnerzy S7 - mają one  tzw. linki partnerskie, które automatycznie przypisuja odwiedzających do grupy potencjalnych "Twoich" klientów/partnerów. 
Działają też wewnęrzne systemy zarządzania kontaktami (CRM), wykazywania struktury partnerów,  płatności, wykazy spotkań, ocena efektywności zaproszeń, materiały reklamowe, obszerne materiały szkoleniowe dla sprzedawców, itp.

Naprawdę, mamy super system, nie tylko pod kątem produktu, organizacji i wsparcia (w tym dobre szkolenia biznesowe), ale także unikalny na skalę kraju. Skorzystaj, dołącz!

Na zachętę zobacz w Internecie naszą krótka historię - http://youtu.be/JQCwdV2mnug 
(materiał z 2014 r., oczywiście dynamiczny rozwój firmy trwa).

Potrzebujesz pomocy lub dodatkowych informacji? Skontaktuj się ze mną:

Leszek Korolkiewicz, Warszawa
plenty@vbiz.pl
tel. 660 683 447
Skype: etsaman1  (wywołaj mnie sms-em) 

pociąg do sukcesu

aktualizacja czerwiec 2016                             powrót do zapisu na Biuletyn